Co robimy?

  • Pojazdy

Kompleksowa renowacja pojazdów historycznych i zabytkowych. Swoje prace wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Nie uznajemy tandety i półśrodków. Specjalizujemy się w naprawie motocyklowych zbiorników paliwa. Gwarancja szczelności i zachowania nominalnej pojemności zbiornika. Przykłady w galerii.

  • Dokumentacja

Przygotowujemy dokumentację niezbędną do procesu rejestracji i przywrócenia pojazdu do ruchu. Pomagamy w procesie rejestracji pojazdów zabytkowych, historycznych, wyjątkowych. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw administracyjnych (odwołania od decyzji
w przedmiocie odmowy rejestracji pojazdu do Samorządowych Kolegiów Odwoławczych) i sądowych (przy zachowaniu instancyjności w drodze odwoławczej WSA i NSA).

  • Silniki

Kompleksowa renowacja silników dwusuwowych i czterosuwowych. Silniki polskie i czeskie naprawiamy przy użyciu oryginalnych części. Dorabiamy części według wzoru. Zajmujemy się poszukiwaniem części na zamówienie.

  • Inne usługi

Świadczymy usługi spawalnicze, tokarskie i frezarskie, spawania i wycinania laserem. Spawamy stal, stal inox i aluminium.

Share this Page